Про нас

Досить витрачати час на спілкуванні з державними органами, довірте це нам, а самі зосередьтесь на розвитку своєї справи! 
 

    Ми надаємо поетапну допомогу у відкритті та функціонуванні Вашого бізнесу.

    Консультуємо щодо вибору організаційно-правової форми підприємства та системи оподаткування, надаємо всі послуги щодо реєстрації бізнесу.

    Кваліфіковані бухгалтери проконсультують Вас у виборі оптимальної системи оподаткування і нададуть подальший бухгалтерській супровід.

    Ми виконуємо повний комплекс робіт з ведення бухгалтерського обліку підприємства, формуванню і здачі регламентованої звітності. Для кожного клієнта ми підбираємо схему обслуговування саме з тих видів послуг, які йому необхідні. 

    Одна з наших головних переваг над конкурентами полягає в тому, що у нас працюють не тільки бухгалтери, також у нашому штаті є юристи. Вони працюють у тісній взаємодії з бухгалтерами, тому Ваша бухгалтерія ведеться з урахуванням навіть незначних вимог контролюючих органів. 

    Ми формуємо команду профільних фахівців під кожен проект індивідуально, оскільки зацікавлені не тільки в тому, щоб надати швидкий результат, а й перевершити Ваші очікування.

    Нашим завданням є надання кваліфікованими спеціалістами, окрім бухгалтерських послуг, якісних юридичних послуг, спрямованих на досягнення нашими клієнтами очікуваних результатів. Наше основне завдання це  застосування практичного та теоретичного досвіду задля реалізації Ваших завдань. Для нас не буває «шаблонних» проектів та другорядних задач. Кожний клієнт та кожна справа є пріоритетними  для наших фахівців.

    Нашими принципами є:

  • Комплексний, всебічний та індивідуальний підхід до кожного завдання;

  • Захист прав та інтересів наших клієнтів;

  • Своєчасність та оперативність надання послуг, адже ми цінуємо наших клієнтів та їх час;

  • Відповідальність за свої дії;

  • Надання послуг виключно у правовому полі та з дотриманням етичних норм;

  • Повна конфіденційність та захист інформації, отриманої від клієнта;

  • Постійне самовдосконалення та розширення напрямків діяльності

    Публічні закупівлі - це зовсім нова система проведення закуівель органами державної влади, місцевого саморвядування, державними та комунальними підприємствами, тому така діяльність потребує професійного підходу і вмінь. До проведення тендерних закупівель чи участі у них не можна підходити з поверхневими знаннями та надією поступово збільшувати власний досвід шляхом спроб і помилок. Будь-яка, навіть найдрібніша помилка під час проведення тендеру дуже дорого обходиться як для замовників, так і для учасників процедур закупівель. Скористайтесь нашим досвідом і отримайте гарантований результат. 

 
Зв'яжіться з нами для консультації

Ми завжди раді Вам допомогти. Зверніться до нас по телефону, через Facebook, Іnstagram або скористайтесь чатом, який Ви бачите в нижньому правому куті екрану.

ТОВ «Юридично-бухгалтерська компанія «ОБЕРІГ»

  • Instagram Social Иконка
  • Facebook Социальной Иконка